راهنمای قدم به قدم اتصال حسابداری آنلاین لاندا به سامانه مودیان ادامه مطلب ...
راهنمای ثبت فاکتور اصلاحی و ابطالی در سامانه مودیان با نرم‌افزار لاندا ادامه مطلب ...
لاندا
1403/03/02
(نظر)
لیست تمامی ارورهای سامانه مودیان به همراه چگونگی رفع آن

در این مقاله قصد داریم تمامی ارورهای رایج ارسال فاکتورها به سامانه مودیان را شرح دهیم و البته چگونگی رفع ارورها را نیز آموزش دهیم. همچنین شما می‌توانید برای ارسال فاکتورها به سامانه مودیان، از نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا استفاده کنید.

لاندا
1403/01/02
(نظر)
حقوق و دستمزد سال 1403 به همراه جزئیات پرداختی‌ها

با تصمیم شورای عالی کار، حداقل حقوق و دستمزد کارگران برای سال ۱۴۰۳ به میزان ۳۵.۳ درصد افزایش یافت؛ افزایشی که برای سایر سطوح مزدی ۲۲ درصد به علاوه مبلغ ثابت روزانه ۲۳۰ هزار و ۲۶ ریال به تصویب رسید.

لاندا
1402/11/28
(نظر)
آشنایی با اپلیکیشن آنلاین حسابداری کسب و کار

در دنیای امروزی، با پیشرفت فناوری و گسترش استفاده از اینترنت، استفاده از اپلیکیشن‌های آنلاین حسابداری برای مدیریت مالی کسب و کارها بسیار مهم شده است. در این مقاله، به بررسی نقش و اهمیت اپلیکیشن‌های آنلاین حسابداری در بهبود مدیریت مالی کسب و کارها می‌پردازیم.

لاندا
1402/11/05
(نظر)
رشته حسابداری برای چه کسانی مناسب است؟

در این مقاله، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که رشته حسابداری برای چه کسانی مناسب است و چگونه رشته حسابداری می‌تواند به رشد و توسعه حرفه‌ای آنها کمک کند.

لاندا
1402/10/24
(نظر)
چرا از حسابداری آنلاین استفاده کنیم؟

استفاده از حسابداری آنلاین برای کسب و کارها و افرادی که در مدیریت مالی شخصی خود ریزبین هستند، مزایای زیادی دارد. در این مقاله، به بررسی حسابداری آنلاین می‌پردازیم.

لاندا
1403/01/26
(نظر)
تعرفه‌های جدید نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

با توجه به افزایش تورم و هزینه‌های مربوطه، قیمت نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا افزایش پیدا کرده است. این افزایش قیمت برای مشتریان قدیمی، صرفا 12% است.

لاندا
1402/12/12
(نظر)
فیش حقوقی چیست؟ به همراه نحوه استعلام آن

در این مقدمه قصد داریم به شما راهنمایی کنیم تا با دقت بیشتری فیش حقوقی نگاه کنید؛ زیرا فیش حقوقی نه تنها یک فرصت برای دریافت پول است، بلکه یک ابزار ارزشمند برای مدیریت مالی شخصی و برنامه‌ریزی آینده نیز می‌تواند باشد.

لاندا
1402/11/07
(نظر)
تعریف حسابداری به زبان ساده

حسابداری به عنوان یکی از مهمترین جوانب مدیریت و اقتصاد، نقش بسیار حیاتی در کنترل و مدیریت مالی هر سازمان و فرد دارد. در این مقاله، به تعریف حسابداری به زبان ساده می‌پردازیم.

لاندا
1402/11/03
(نظر)
نرم افزار حسابداری فاکتور فروش رایگان

در این مقاله، به شگفتی‌ها و مزایای نرم افزار حسابداری فاکتور فروش رایگان خواهیم پرداخت تا با یک نگاه جذاب به جهانی از امکانات فراگیر و رایگان، کسب و کارها را به دنیایی از بهره‌وری و مدیریت مالی ساده و کارآمد ببریم.

لاندا
1402/10/12
(نظر)
معرفی حسابداری آنلاین شخصی

حسابداری آنلاین شخصی، یک روش مدیریت مالی است که افراد از طریق استفاده از نرم افزارها و برنامه‌های مختلف، می‌توانند درآمدها، هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها و دیگر موارد مالی خود را بررسی و رصد کنند.