هزینه اشتراک نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا در طی 2 سال، هیچگونه افزایش قیمتی نداشته است. حال لاندا قصد دارد تا پنل‌های قیمتی خود را تغییر دهد تا هر شخصی مطابق کسب و کار خود، پنل مخصوص به خود را انتخاب کند.

هزینه اشتراک نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

همانگونه که اطلاع دارید، هزینه اشتراک نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا از سال 1398 تا فروردین 1401 ماهانه 49000 تومان بود.  حال پنل‌های قیمتی لاندا را تغییر داده ایم تا هر شخصی مطابق کسب و کار خود، پنل مخصوص به خود را انتخاب کند. این افزایش قیمت در جهت بهبود کیفیت نرم‌افزار خواهد بود.

پنل‌های جدید نرم‌افزار حسابداری ابری لاندا

پنل‌های لاندا با ویژگی‌های جدیدی طراحی و برای شما کاربران قرار داده شده است که در 3 سطح با ویژگیهای زیر، در دسترس شما عزیزان قرار دارد:

  • پنل پایه شامل تعداد اسناد نامحدود، نامحدود کاربر و آموزش و پشتیبانی رایگان ماهانه 69000 تومان
  • پنل پیشرفته شامل تمام قابلیت‌های نسخه پایه به همراه ماژول حقوق و دستمزد و نامحدود کاربر ماهانه 79000 تومان
  • پنل حرفه‌ای شامل تمام قابلیت‌های نسخه پیشرفته به همراه API (از جمله اتصال به افزونه ووکامرس) ماهانه 99000 تومان.

تعرفه‌های جدید نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

آیا کاربران فعلی افزایش قیمت را تجربه خواهند کرد؟

لازم به ذکر است مشتریانی که با تعرفه‌های قبلی ثبت‌نام کرده‌اند، حداکثر 12 درصد افزایش قیمت را تجربه خواهند کرد. یعنی برای هزینه سالانه 500 هزارتومان، 50 هزار تومان اضافه خواهد شد. همچنین تمامی مشتریانی که با هزینه ماهانه 49000 تومان ثبت نام کرده‌اند، به صورت اتوماتیک وارد پلن پیشرفته خواهند شد.

طرح وفاداری برای مشتریان قدیمی لاندا

لاندا برای مشتریانی که حداقل 1 پرداختی تا قبل از 20 فروردین 1401 داشته باشند، تخفیفی با عنوان تخفیف وفاداری، اعمال خواهد کرد که افزایش قیمت کمتری را به صورت همیشگی تجربه خواهند کرد. همچنین اگر مشتریان قدیمی اشتراک خود را به صورت 6 یا 12 ماهه تمدید کنند، هزینه اشتراک آنها ماهانه 49000 تومان محاسبه خواهد شد. 

قیمت‌های جدید لاندا بر اساس مشتریان قدیم و جدید

اضافه شدن افزونه ووکامرس به نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

لاندا برای افزایش رضایت کاربران خود، افزونه ووکامرس را به نرم‌افزار خود اضافه کرده است. هم‌اکنون کاربرانی که سایت‌های وردپرسی دارند و از افزونه ووکامرس استفاده می‌کنند، می‌توانند ووکامرس را به لاندا اتصال دهند. برای اتصال، ابتدا باید پلن خود را به پلن حرفه‌ای تغییر دهید و سپس از بخش پیکربندی سامانه، پلاگین را انتخاب و سپس بر روی افزونه ووکامرس کلیک کنید.

چه زمانی تعرفه‌های جدید اجرایی خواهند شد؟

همانگونه که گفته شد، این افزایش قیمت از 20 فروردین 1401 اجرا شده است. 

آموزش ثبت‌نام در نرم‌افزار حسابداری ابری لاندا

در ویدیو زیر، نحوه ثبت‌نام و ورود به نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا را مشاهده خواهید کرد. نرم‌افزار حسابداری ابری لاندا، نسل جدید نرم‌افزارهای حسابداری بر بستر ابر است که ثبت‌نام و استفاده از این نرم‌افزار ابری، به مدت یک ماه رایگان است: