در نرم‌افزار لاندا تمام سندها به صورت اتوماتیک بعد از هر ثبت خرید و فروش و یا ثبت حقوق و دستمزد صادر می‌گردد ولی امکان ثبت سند حسابداری نیز به طور جداگانه امکان‌پذیر می‌باشد.

نرم‌افزارهای حسابداری ابری (تحت‌وب)

حسابداری ابری (یا به اصطلاح حسابداری آنلاین) یکی از مصادیق رایانش ابری است. این نرم‌افزارها پیچیدگیهای نرم‌افزارهای سنتی را ندارند، هرجا که باشید، هر زمانی از شبانه روز می‌توانید از آن استفاده کنید، همواره بروز می‌شوند، و می‌توانید اسناد و فاکتورهای خود را به صورت آنلاین به مشتریان، حسابداران و ... ارسال کنید. هزینه بهره‌برداری را کاهش داده و ما را برای هماهنگی با دنیای پررشد فناوری اطلاعات آماده می‌سازد.

استفاده از نرم‌افزار حسابداری ابری، کسب و کار شما را از نیاز به نصب و نگهداری نرم‌افزار روی لپ‌تاپ‌ها یا pcها جدا می‌کند. نرم‌افزارهای حسابداری ابری همچنین به کارمندان بخشهای مختلف یک سازمان یا شرکت اجازه می‌دهد تا تمامی‌کارمندان به یک نسخه مشابه از نرم‌افزار و داده‌های مشابه دسترسی داشته باشند. در کسب و کارهای کوچک که مدیریت هزینه‌ها در الویت‌هاست، استفاده از نرم‌افزارهای ابری به دلیل هزینه‌های پایین‌تر در بخش‌هایی مانند خرید اشتراک، سخت‌افزار و... بهترین انتخاب برای مدیران این رده از کسب و کارهاست. همچنین مدیران کسب و کارهای کوچک, علاوه بر مدیریت هزینه‌ها و ثبت حقوق و دستمردهای کارمندان خود در نرم‌افزار حسابداری ابری، می‌توانند گزارش‌های مدیریتی خود را حتی در تلفن‌همراه خود مشاهده نمایند.

ویژگی‌های ثبت سند حسابداری در نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

از ویژگی‌های ثبت سند حسابداری در نرم‌افزار حسابداری تحت وب لاندا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم ثبت در صورت تراز نبودن سند
  • عدم ثبت بدون ثبت شرح
  • عدم ثبت سند بدون ثبت تاریخ سند 

فیلم آموزشی ثبت سند حسابداری در نرم‌افزار حسابداری ابری لاندا

با مشاهده فیلم آموزشی زیر، می‌توانید قابلیت‌های فوق را در نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا، مشاهده نمایید: