به راحتی می‌توانید مرور حساب را با توجه به 4 فاکتوره گروه حساب، حساب کل، حساب معین و حساب تفصیلی بررسی کنید و به تمام سندها و حساب‌ها دسترسی داشته باشید و سند صادر شده برای هریک را مشاهده کنید.

نرم‌افزارهای حسابداری ابری (تحت‌وب)

حسابداری ابری (یا به اصطلاح حسابداری آنلاین) یکی از مصادیق رایانش ابری است. این نرمافزارها پیچیدگیهای نرم‌افزارهای سنتی را ندارند، هرجا که باشید، هر زمانی از شبانه روز می‌توانید از آن استفاده کنید، همواره بروز می‌شوند، و می‌توانید اسناد و فاکتورهای خود را به صورت آنلاین به مشتریان، حسابداران و ... ارسال کنید. هزینه بهره‌برداری را کاهش داده و ما را برای هماهنگی با دنیای پررشد فناوری اطلاعات آماده می‌سازد.

استفاده از نرم‌افزار حسابداری ابری، کسب و کار شما را از نیاز به نصب و نگهداری نرم‌افزار روی لپ‌تاپ‌ها یا pcها جدا می‌کند. نرم‌افزارهای حسابداری ابری همچنین به کارمندان بخشهای مختلف یک سازمان یا شرکت اجازه می‌دهد تا تمامی‌کارمندان به یک نسخه مشابه از نرم‌افزار و داده‌های مشابه دسترسی داشته باشند. در کسب و کارهای کوچک که مدیریت هزینه‌ها در الویت‌هاست، استفاده از نرم‌افزارهای ابری به دلیل هزینه‌های پایین‌تر در بخش‌هایی مانند خرید اشتراک، سخت‌افزار و... بهترین انتخاب برای مدیران این رده از کسب و کارهاست. همچنین مدیران کسب و کارهای کوچک, علاوه بر مدیریت هزینه‌ها و ثبت حقوق و دستمردهای کارمندان خود در نرم‌افزار حسابداری ابری، می‌توانند گزارش‌های مدیریتی خود را حتی در تلفن‌همراه خود مشاهده نمایند.

نرم‌افزار حسابداری آنلاین لاندا

در نرم‌افزار حسابداری ابری لاندا مرور حساب بر حسب موارد زیر است:

  • گروه حساب 
  • حساب کل 
  • حساب معین 
  • حساب تفصیلی

همچنین قابل فیلتر و بررسی می‌باشد که به راحتی می‌توانید مرور حساب را با توجه به 4 فاکتور بالا بررسی کنید و به تمام سندها و حساب‌ها دسترسی داشته باشید و سند صادر شده برای هریک را مشاهده کنید.

فیلم آموزشی مرور حساب در نرم‌افزار حسابداری تحت وب لاندا

با مشاهده فیلم آموزشی زیر، می‌توانید مرور حساب را با توجه به سرفصل‌های ذکر شده در حسابداری آنلاین لاندا، استفاده کنید.